fbpx

Діти з Франківська і Донбасу листуватимуться через "Пряничну пошту"

Суспільство 08:37, 10.12, 2015

Діти з Івано-Франківська уже виготовили близько сотні пряників, щоб відправити їх ровесникам зі Сходу.

Діти-переселенці та маленькі франківці приготували смачні "листи" для "Пряничної пошти".

"Що може бути кращим у свята, ніж щасливі діти?  А якщо додати до цього запашні пряники та Україну, то вийде добра і світла передноворічна акція. Ми хочемо показати жителям Сходу і Заходу, як багато у нас спільного, а також познайомити один одного з обрядами, традиціями, особливостями побуту", – розповідають організатори акції, активісти ГО "Дом 4824" на сторінці у Фейсбук.

Суть ідеї, за словами організаторів, полягає у тому, що діти пишуть листи, в яких розповідають про себе. Описують свої захоплення, прагнення, найзаповітніші мрії і про те, як вони святкують головні зимові свята: Миколая, Різдво, Новий рік (до листів можна прикладати малюнки, листівки тощо). В кінці листа вказується будь-який спосіб зворотного зв'язку: поштова адреса, електронна пошта, сторінка в соцмережах. Потім до кожного листа докладається пряник і смачний лист відправляється на Схід. А зі Сходу отримуємо листи і пряники, що виготовили діти там, пише Бліц-Інфо. 

Акція пройде у різних містах Сходу: Димитрів, Добропілля, Білозірськ, Дружківка, 
Слав'янськ, Краматорськ, Станиця Луганська, с. Крива Лука (Краснолиманський район), Павлоград, Петропавлівка, с. Заря (Костантинівський район).

 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: