fbpx

Діти з обмеженими можливостями побували у гостях у святого Миколая

Суспільство 21:49, 13.12, 2015

Цього року БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" подарував підопічним Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з обмеженими можливостями чудову можливість побувати у гостях у святого Миколая – 55 осіб, серед яких неповносправна молодь, їхні батьки, працівники Карітасу та волонтери, відвідали "Маєток Святого Миколая" у с. Пістинь Косівського району.

Під час екскурсії гості познайомились із роботою пошти Чудотворця, куди надходять листи дітей з усієї України. Екскурсія продовжилася у музеї новорічно-різдвяної іграшки, де учасники побачили оригінальні ялинкові прикраси від давнини до сьогоднішніх днів. А в сусідній кімнаті діти та молодь із захопленням переглядали експозицію, присвячену Національному парку "Гуцульщина", де представлені  різновиди рослин і тварин Карпат. Побували також у робочому кабінеті та світлиці святого Миколая, в яких знаходяться безліч цікавих речей, які вражають своєю дивовижністю.

Прогулюючись казковою садибою, усі з нетерпінням чекали найголовнішого – зустрічі із її господарем  святим Миколаєм. Коли вона відбулася, радості і захвату молодих інвалідів не було меж. Кожен прагнув особисто поспілкуватися із Миколаєм, розказати вірш чи заспівати пісеньку, зробити фото напам’ять. В свою чергу, Миколай вручив кожному присутньому солодкий подарунок.

Для молоді із вадами розумового розвитку ця поїздка має особливе значення, адже вони потрапили в саме серце Карпат, змогли помилуватися мальовничою природою, подихати чистим гірським повітрям, дізнатися багато нового. А найголовніше те, що в цей день здійснилася дитяча мрія кожного з них – побувати у гостях у святого Миколая.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: