fbpx

Діти загиблого в АТО Ігоря Денисіва з Княжолуки поїдуть на літній табір у Великобританію

Суспільство 14:00, 15.06, 2015

З 1 по 15 серпня у Великобританії проведуть літній табір Тарасівка для дітей загиблих героїв Небесної Сотні та АТО. Його організовує українська діаспора та Спілка української молоді (СУМ).

За словами координатора проекту в Англії Тетяни Клименко, в таборі візьмуть участь близько 200 дітей з діаспори. Також цьогоріч запросили 16 дітей з 11 областей України, передає Репортер.

"Це 8 хлопчиків та 8 дівчаток, віком 12-15 років, – розповідає Клименко. – У двох дітей батьки загинули від кулі снайперів в Києві на Інститутській, у інших 14 дітей батьки загинули в АТО".

З Прикарпаття до Великобританії поїдуть Юля та Михайло Денисіви з села Княжолука Долинського району. Їхній батько – Ігор Денисів загинув у лютому під Дебальцевим. За словами Тетяни Клименко, на родину Денисівих допомогли вийти в ініціативі "Поранені SOS".

Для того, аби діти героїв України могли відвідати Великобританію, оголосили збір коштів та назбирали понад 15 000 фунтів стерлінгів.

Табір Тарасівка – це шматочок України в самому серці Англії. Це колишня військова база, що знаходиться біля Уестон-он-Трент, була куплена Спілкою Української Молоді в 1964 році. Тут щороку проводять фестивалі української культури, спортивні змагання, літні табори для дітей і юнацтва.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: