fbpx

Діти загиблих в АТО прикарпатських бійців оздоровляться в Угорщині

Суспільство 13:39, 04.08, 2014

Діти з Івано-Франківської, Хмельницької, Київської та Львівської областей, чиї батьки загинули під час подій на Майдані у Києві та в АТО на Сході України, вирушили на відпочинок до Угорщини.

 
У програмі поїздки – дводенне перебування у Будапешті з відвідуванням визначних історичних і культурних місць угорської столиці та оздоровлення на курортах на озері Балатон. Повернуться діти додому 12 серпня. Ініціатором поїздки виступило Почесне консульство Угорщини в м. Івано-Франківську, яке допомогло виготовити проїзні документи для дітей та відкрити візи. До організації поїздки долучились також благодійники-підприємці, державні та громадські організації, зокрема інспекція Держархбудконтролю в Івано-Франківській області, передає КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

"Трудовий колектив нашої установи  не залишився осторонь цієї проблеми, – зазначив у розмові виконувач обов'язків начальника інспекції Держархбудконтролю на Прикарпатті Тарас Рибак. – Аби полегшити біль родин, ми вирішили профінансувати вартість перевезення дітей до озера Балатон та їхнє повернення на рідну землю".

Усі витрати щодо перебування дітей на території Угорщини взяла на себе тамтешня українська діаспора сусідньої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: