fbpx

Діти-сироти з Городенківщини отримали канцтовари від української діаспори в Польщі

Суспільство 15:53, 29.08, 2014

Вже втретє в рамках тісної співпраці Городенківщину відвідала уповноважений представник органу опіки та піклування м. Зельонки Воломінського повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща пані Галина Каліновська.

Зразу ж по приїзді, разом із земляками, долучилась до урочистого відкриття меморіальної дошки Героєві Небесної сотні Сергієві Дідичу.
 

Пані Галина розповіла, що в Польщі живе дуже багато людей, які підтримують Україну, а також самих українців, які переживають за долю рідної країни.

Так, 1 лютого ввечері на всіх телеканалах Польщі у знак солідарності з Україною звучала пісня "Подай руку Україні" українсько-польської групи Taraka. Пісня супроводжувалася кадрами останніх подій в Україні. Найвища будівля країни – Палац культури і науки у Варшаві – увібралася в національні кольори України, перефарбували і арену Євро-2012 у Вроцлаві. Уздовж доріг, поруч із національними польськими стягами, подекуди з'являються й українські.

Цього разу Галина Каліновська знову привезла гуманітарну допомогу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних родин та неблагополучних сімей, дітей з обмеженими функціональними можливостями, які проживають у районі. Серед гуманітарної допомоги – одяг, взуття, іграшки, розвиваючі ігри, а також портфелі та канцтовари для діток цієї категорії, які за кілька днів підуть у перший клас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: