fbpx

Для чого потрібні аварійно-сервісні компанії?

Суспільство 09:18, 20.02, 2019

Хоч як дбайливо ви б ставилися до системи каналізації, але так чи інакше в труби періодично потрапляють різні тверді частинки, жири, волосся та інші дрібні предмети. Народні методи боротьби із засміченням, такі як робота вантузом, сода або окріп, зазвичай малоефективні. А в деяких ситуаціях можуть навіть погіршити ситуацію.

Такі проблеми зможе вирішити тільки аварійне прочищення каналізації, яке виконає професійна служба MtService.

Звичайно, щоб уникнути екстрених ситуацій, варто проводити профілактичне очищення каналізаційних труб щорічно. Адже органічні і неорганічні відкладення утворюють щільну пробку, яка з часом може заповнити весь діаметр труби. Але якщо терміново потрібна аварійна чистка каналізаційних труб – https://mtservice.kiev.ua/prochistka-kanalizacii/trub ця служба допоможе і прибуде після виклику за 25 хвилин.

Для чого потрібні аварійно-сервісні компанії? 1

 

Як виконується аварійне прочищення каналізації

У разі проблем з каналізацією, які потрібно вирішувати моментально, одразу викликайте спеціаліста, який добре знається на устрої труби та супутніх комунікаціях, має все необхідне обладнання та інструментарій.

Зверніть увагу, що коли звертаєтеся до сучасної аварійно-сервісної компанії, як наприклад MtService, робота буде виконуватися не торсом чи іншим інструментом з минулого. Спеціаліст проведе етапну роботу:

  • Ще під час замовлення детально розпитає власника житла про "симптоми" каналізації, які натякають про забруднення. Це допоможе приблизно прорахувати час роботи та зібрати потрібні інструменти.  
  • Діагностика стану труби та рівня засмічення. Для цього використовується пристрій з відеокамерою. Отже, якість дослідження буде високою.
  • Підбере необхідний інструмент для видалення сміття та пробок з жиру, піску, інших елементів. Проведе санацію труби.

По завершенню виконання робіт зробить перевірку якості чищення та працездатності труби. За необхідності проконсультує з приводу експлуатації каналізації, щоб надалі уникнути таких проблем.

 

Переваги аварійно-сервісної компанії

  • Звертаючись до такої компаній, ви отримаєте дійсно швидку допомогу, яка почнеться з телефонної розмови. Навіть якщо "горе" трапилося вночі або у святковий день, команда професіоналів прибуде якнайшвидше і оперативно виконає свою роботу.
  • Вам не потрібно буде шукати будь-які пристосування, адже робітники матимуть усе необхідне для якісного виконання своєї роботи.
  • Чисто. Працівники працюють акуратно, і вам не потрібно буде потім все вимивати. Звичайний догляд, який ви виконуєте щодня. 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: