fbpx

Для франківських школярів провели відкритий урок митної справи

Суспільство 07:15, 31.01, 2017

До Міжнародного дня митника працівники Івано-Франківської митниці ДФС провели відкритий урок з митної справи для старшокласників Івано-Франківської загальноосвітньої школи №3.

Зустріч відбулася за сприяння Івано-Франківського осередку громадської організації "Розвиток громади" в рамках проекту "Профорієнтація у школах", інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Начальник відділу митного оформлення №4 митного поста "Івано-Франківськ центральний" Івано-Франківської митниці ДФС Сергій Шийчук розповів учням 8-10 класів про роботу митників. Посадовець ознайомив школярів з основними функціями митниці, робочими процесами, пов’язаними з митним оформленням товарів, та розповів про курйозні випадки, які траплялися за 25 років клопіткої праці.

Діти із зацікавленістю слухали представника фіскального органу, а особливо – як стати митником. Сергій Шийчук наголосив, що професія митника є вкрай важливою та затребуваною, оскільки покликана захищати економічні інтереси нашої країни. Тому, обираючи митну справу, дітям необхідно наполегливо вчитись, бути патріотами своєї країни, дисциплінованими та відданими справі і поставленим цілям.

Зазначимо, проект "Профорієнтація у школах" започаткований ГО "Розвиток громади" у 2015 році та спрямований на допомогу молодим людям у виборі майбутньої професії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: