fbpx

Для хірургів франківської ОКЛ придбали сучасне обладнання. ФОТО

Суспільство 13:48, 16.11, 2017

Нещодавно в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню для відділень загальної хірургії та щелепно-лицевої хірургії закупили два електрокоагулятори польського виробника Emed. Ці апарати використовують для розтину і подальшої коагуляції тканин, вони незамінні в хірургічній галузі для проведення найрізноманітніших оперативних втручань.

Вони працюють за рахунок генерації високочастотного електричного струму, що дозволяє нагрівати і розрізати тканину в місці її зіткнення з електродом, а варіація режимів і інструментів дозволяє вибирати різні типи впливу, інформує прес-служба департаменту охорони здоров’я.

За словами лікаря-хірурга Володимира Пилипчука, перевага цієї методики полягає в тому, що при використанні електрокоагулятора удосконалюється та покращується якість оперативних втручань, різко зменшується кількість крововтрат під час операції. Завдяки обладнанню оперуючий лікар може як відкрито, так і лапароскопічно проводити хірургічні операції, в яких раніше вони були обмежені. Це стосується і операцій на підшлунковій залозі, печінці. У свою чергу електрокоагулятори також дозволять робити лапароскопічно резекції шлунка та кишечника.

Про покращення якості хірургічної маніпуляції при використанні електрокоагулятора говорить і завідувач щелепно-лицевого відділення ОКЛ Іван Грищук. Як зазначає спеціаліст, після використання цього апарата під час операції менше ускладнень у пацієнта у післяопераційний період, скорочується термін перебування його в стаціонарі і покращується в подальшому якість його життя.

Аналогів обладнання такого рівня і класу в області немає. Лікарі-хірурги ОКЛ, зокрема Андрій Яворський, Володимир Пилипчук, Ігор Галіпчак, Іван Грищук, вже пройшли майстер-класи та стажування у провідних клініках як України, так і Польщі щодо експлуатації цього обладнання і успішно працюють на ньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: