fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Для поширення панічних настроїв в Україні російські спецслужби масово реєструють фейкові акаунти в соцмережах

Для поширення панічних настроїв в Україні російські спецслужби масово реєструють фейкові акаунти в соцмережах

20:40, 04.09, 2014

Російські спецслужби та представники терористичної організації ДНР здійснюють інформаційні акції на шкоду інтересам України – навмисно сіють паніку серед користувачів соцмереж та поширюють неправдиву інформацію.

Зокрема, як інформує прес-служба СБУ, публікуються фейкові дані про втрати серед військовослужбовців ЗСУ під час проведення Антитерористичної операції або перехід українських військових на бік терористів.

Такі матеріали зловмисники поширюють у соціальних мережах та відкритих інформаційних джерелах мережі Інтернет.

Метою іноземної спецслужби є ескалація суспільної напруги, підрив бойового духу українських вояків, поширення панічних настроїв серед їхніх рідних та близьких. Для таких інформаційних спецоперацій масово реєструються фейкові профілі у соцмережах.

Лише в період з 22 до 25 серпня СБУ зафіксувала реєстрацію 820 нових профілів в одній із соцмереж – всі ці профілі були зареєстровані з 10 різних IP-адрес, прив’язаних до ТОВ в одному з районів м. Санкт-Петербург. При цьому «власники» профілів вказують таке, що начебто є мешканцями Києва, Львова та Харкова.

За словами радника голови СБУ Маркіяна Лубківського, Служба безпеки України у співпраці з громадськістю активно відстежує подібні акції з метою запобігти паніці в інформаційному просторі. "Ми закликаємо громадян поширювати лише перевірену і достовірну інформацію", – наголошує Лубківський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: