fbpx

Для жителів сіл Крихівці та Хриплин провели акцію "День здоров'я"

Здоров'я 15:35, 27.04, 2015

У селах Крихівці та Хриплин Івано-Франківської міської ради в рамках акції "День здоров'я" спільними зусиллями міської поліклініки №1 та ОФПЦ було проведено безкоштовне флюорографічне обстеження жителів на легеневі патології.

Такі акції допомагають вчасно виявити ознаки хвороби на початкових стадіях і попередити її подальший розвиток, забезпечивши людині можливість подолати недугу. Метою проведення "Дня здоров’я" є  обстеження осіб, які з тих чи інших причин не можуть звернутись для медогляду до поліклініки.

Особливу увагу медиків було націлено на так звані групи ризику (особи, що контактували з хворими на туберкульоз, пацієнти з цукровим діабетом, пацієнти, які тривалий час приймають гормональні препарати, та особи, які не обстежувались 2 роки і більше).

На обстеження мешканців сіл запрошували сімейні лікарі та дільничні медичні сестри. У Крихівцях було обстежено 104 особи, в Хриплині – 98 осіб. Результати обстежень централізовано передадуть лікарям амбулаторій ЗПСМ Крихівців та Хриплина.

"Це не перша наша співпраця в такому ракурсі, – зауважує головний лікар Міської поліклініки №1 І. М. Романюк. – Щорічно ми надсилаємо листи в ОФПЦ з проханням надати пересувний флюорограф для обстеження мешканців наших приписних сіл, адже більшість з них через віддаленість закладу не бажають витрачати час і кошти на проїзд для проведення обстеження, особливо, коли немає скарг на загальний стан здоров’я".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: