fbpx

Бездоріжжям Дністровського каньйону пройде осінній забіг Wet Hills

Спорт 17:50, 04.10, 2017

18 листопада 2017 року відбудеться четвертий фінальний забіг серії Ukrainian Trail League - Wet Hills. Подія буде проходити на території Городенківського району Івано-Франківської області.

Як інформує "Типова Городенка", організатори першої Ukrainian Trail League запрошують всіх любителів бігу по бездоріжжю приєднатися до осіннього забігу – Wet Hills.

В рамках бігового фестивалю бездоріжжям Wet Hills буде проведено три забіги різної протяжності і складності: Dnister Fun 10 км  для тих, хто лише знайомиться з трейлом, Dirty Trail 25км  для бігунів, що неодноразово підкорювали бездоріжжя. Та головна дистанція, довжиною 42 км і сумарним набором висоти 1 тисяча метрів,  Wet Hills.

"Дністровський каньон – місця, що не лишають байдужими тих, хто сюди потрапляє. Тут нас чекатимуть числені пагорби та урвища, невеличкі потічки з водоспадами та величні краєвиди річки Дністер. Пізня осінь і купа опалого листя під ногами зроблять цей трейл незабутнім!" – говорять організатори.

 
"Багно вздовж Дністровського каньйону само собою не заміситься", – аргументує Валя Сташенко, учасниця Wet Hills.

За бажанням всю необхідну інформацію можна знайти на сайті Ukrainian Trail League. 
Забіг відбудеться за підтримки Salomon, Banana tour та компанії MedSport. Водний партнер забігу Wet Hills природня "Моршинська". "Завжди у формі, завжди "Моршинська"!
Запрошуємо до медіа-партнерства та висвітлення заходу представників ЗМІ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: