fbpx

Днями до Херсонської області вирушить ще одна група дітей із Прикарпаття

Суспільство 19:12, 29.07, 2015

Відповідно до домовленостей про співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською областями щодо обміну делегаціями учнів на відпочинок у Карпатах та на Азовському морі під час весняних та зимових канікул на 10-денний термін було прийнято 356 дітей із сімей військовослужбовців Херсонської області (180 дітей у зимовий та 176 дітей у весняний періоди).

Діти проживали у сім’ях Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Тисменицького та Тлумацького районів, нагадують в Івано-Франківській ОДА.
 
Гості з Херсонщини здійснили цікаві екскурсії визначними місцями на Прикарпатті, під час яких мали можливість ознайомитися з архітектурною спадщиною краю, побутом, колоритом національних традицій.

У рамках реалізації проекту щодо обмінів отримали запрошення на відпочинок у Херсонську область у літній період дітей з Прикарпаття. Зокрема, з 6 до 15 липня 2015 року (І заїзд) діти з Богородчанського, Галицького та Долинського районів відпочивали та оздоровлювалися у таборах "Іллюші Кулика", "Дельфін", "Орлятко" м. Генічеськ Херсонської області.

З 1 до 10 серпня 2015 року (ІІ заїзд) заплановано оздоровити у таборі "Прибережний" м. Лазурне Херсонської області 88 дітей з Верховинського,  Косівського, Тисменицького та Тлумацького районів Івано-Франківської області.

На відпочинок дітей відбирали з тих сімей названих вище районів, у яких гостювали діти з Херсонщини. Крім того, у делегацію учнів включено обдарованих дітей (переможців предметних олімпіад та конкурсу-захисту робіт МАН).

Виїзд групи дітей на ІІ заїзд заплановано здійснити о 6.00 год. 31 липня 2015 року від облдержадміністрації. Відповідальність за організацію доставлення дітей до м. Івано-Франківська покладено на органи управління освіти райдержадміністрацій.

Слід зазначити, що така співпраця сприятиме ознайомленню дітей із певними особливостями традицій етнічних груп обох областей, специфікою функціонування державної мови та діалектів на певних територіях, відпочинку, оздоровленню учнів, а також стане вагомим чинником у подоланні стереотипів та розвіюванні міфів щодо соціального та економічного розвитку обох областей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: