субота, 23 лютого

До 1 вересня облрада отримає новенький кросовер Toyota Highlander за 1,11 млн гривень

Автопідприємство Івано-Франківської обласної ради з другої спроби купило автомобіль Toyota Highlander.

Тендер на поставку автомобіля виграло ТОВ "Класик-авто" із пропозицією 1 117 743 млн грн. Єдиним конкурентом фірми-переможця на торгах було ТОВ "Сервісний центр "Діамант".

Кросовер Toyota Highlander 2017 року випуску, гарантія виробника – 3 роки або 100 000 км пробігу, сервісний інтервал 15 000 км пробігу або 1 рік.

Автомобіль мають поставити до 31 серпня 2017 року. Його вдалося купити з другої спроби.

Як писав КУРС, у січні цього року комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна замовило ТОВ "Класик-авто" автомобіль вартістю 1,05 млн грн. Тоді облрада хотіла купити авто "Toyota Highlander". Втім, тендер скасували за зверненням експертів "Центру громадського моніторингу та досліджень" до управління Західного офісу Державної аудиторської служби України через порушення ЗУ "Про публічні закупівлі". Зокрема, тендерна документація замовника містила вимоги, що обмежували конкуренцію, і призвела до дискримінації учасників.

За даними системи YouControl, засновником та керівником ТОВ "Класик-авто" є Угренюк Василь Петрович – депутат Вовчинецької сільської ради.

Це вже другий автомобіль, який облрада купила у фірми Угренюка.

Нагадаємо, на початку липня автопідприємство Івано-Франківської обласної ради уклало договір з ТОВ "Класик-авто" на купівлю автомобіля "Toyota Camry" за 792 200 гривень.

 

КОМЕНТУВАТИ