fbpx

До 45 тисяч прочан прибудуть на Прикарпаття для участі у Всеукраїнській патріаршій прощі

Суспільство 15:26, 24.07, 2014

Упродовж двох днів, 2 та 3 серпня, на Прикарпатті відбуватиметься ІІІ Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю.

Очікується, що участь у прощі візьмуть до 45 тисяч прочан із Західної України, Хмельницької, Вінницької, Київської областей. Про приїзд на Івано-Франківщину повідомили також іноземні гості, зокрема з Польщі. На прощу прибуде папський нунцій із Ватикану, 10 єпископів греко-католицької церкви.

"Цю прощу Блаженніший Святослав посвячує миру в Україні, – сказав на прес-конференції синкел у справах духовенства, ректор духовної семінарії о. Олег Каськів. – Буде молитовна програма: акафіст, молитва, вервиця, розважання, трохи української пісні. Живемо в умовах, говоримо реально, війни. Люди мають трагедії, приходять труни. Просити Бога для того, щоб був мир, – до цього ми покликані".

У програмі прощі, як зазначають організатори, – театралізована хресна дорога, похід зі свічками до Княжої криниці, урочисте винесення для почитання чудотворної ікони Матері Божої, молитви на оздоровлення, нічні чування та відвідування Національного музею історії Давнього Галича (Митрополичих палат).

А в часі Архієрейської Божественної Літургії відбудуться єпископські свячення преп. о. Йосафата Мощича, який призначений єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: