Вчора з Калуша у зону АТО поїхали два позашляховики та два мікроавтобуси. Дві машини відвезуть 128-ій мотопіхотній бригаді, один позашляховик передадуть 80-ій аеромобільній бригаді, де служить калушанин Ігор Паливода. Ще одне авто отримають артилеристи 72-ї бригади, пишуть Вікна.
"Джип ми віддамо для саперів 128-ї бригади, про що просив нас Ігор Гром’як. А буса отримає медична рота", – каже волонтер Володимир Іваницький.
Днями калуські волонтери закінчили другий етап роботи над двома автомобілями "Volkswagen T4". Після того, як над ними “почаклували” фахівці, автомобілі готові до відправлення. Але, окрім них, на фронт поїдуть і два "Jeep Cherokee".
Крім джипа, для десантників 80-ї аеромобільної бригади за кошти калушан волонтери Громадського координацінйого центру Калущини закупили дальномір (700 м) та планшет “Леново”, які разом з свіжоспеченими пиріжками від ґаздинь-благодійниць та іншими смаколиками вже в дорозі до наших захисників.