fbpx

До бюджету Рожнятівщини підприємці сплатили близько чотирьох мільйонів акцизного податку

Економіка 13:32, 16.11, 2015

З метою налагодження партнерських стосунків з платниками податків та вивчення проблем, з якими зустрічається бізнес, нещодавно в приміщенні податкової інспекції відбулася зустріч з торговцями паливно-мастильних матеріалів.

Як зазначив начальник інспекції Сергій Петровський, впродовж десяти місяців поточного року платниками акцизного податку Рожнятівщини сплачено до бюджету 3,73 млн грн. Найбільше податку надійшло від продажу бензину, інших нафтопродуктів та скрапленого газу – 2.78 млн грн, торгівля алкоголем та тютюновими виробами поповнила бюджет на 0,95 млн гривень.

В процесі обговорення до дискусій долучались усі представники бізнесу. Вони вказали на системні проблеми на паливному ринку та перспективи його розвитку на теренах Рожнятівщини.

Така нарада є результатом активної співпраці з метою усунення можливих втрат бюджету, відпрацювання ризикових суб’єктів господарювання та зупинення схем уникнення від оподаткування.

Зустріч завершилась на позитивній ноті відкритості податкової для суб’єктів господарювання, цивілізованих і ділових стосунків між податківцями й представниками бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: