fbpx

До Дня міста у Франківську провели учнівську олімпіаду кращих знавців історії Івано-Франківська

Суспільство 19:53, 07.05, 2016

На виконання розпорядження міського голови "Про відзначення 354 річниці від дня заснування міста Івано-Франківська" 5 травня 2016 року департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради у залі засідань міської ради провів традиційну учнівську олімпіаду кращих знавців історії Івано-Франківська.

Участь в олімпіаді брало 28 школярів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру. Більшість із них факультативно вивчає курс "Історія м. Івано-Франківська".

Олімпіаді передувала зустріч з дітьми та вчителями історії з міським головою Русланом Марцінківим, його колегою, міський головою м. Конотоп Сумської області, учасником АТО Артемом Семенихіним, директором департаменту освіти та науки міської ради, учасником АТО Ігорем Смалем та його заступником Наталією Микулою.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, відкриваючи олімпіаду, привітав учнів та їх наставників із святом й побажав дітям перемоги. У своєму вступному слові міський голова зазначив: 

"Я хотів би закликати вас вчити історію міста. Знаю, що наші діти як ніколи є обдарованими. Ті роботи, які мені показували, засвідчують, що діти є набагато в чомусь розумніші, ніж ми".

Директор департаменту освіти та науки міської ради Ігор Смаль, звертаючись до присутніх у залі, зазначив, що мета цього заходу полягає у вихованні в школярів почуття любові до рідного міста, сприяє вивченню ними історії міста, без чого неможливе майбутнє.

Діти повинні були упродовж 45 хвилин дати відповідь на ряд тестових питань із знання конкретних дат та подій з історії рідного міста, розповісти про відомі джерела історичних знань про виникнення та розвиток нашого міста, а також виконати творче завдання на тему: "Якби мене обрали міським головою міста Івано-Франківська…".

Журі олімпіади переможцями визнало:

І місце:

– Гаврилко Злату, ученицю 8 кл. ЗШ №16 (підготувала вчитель історії Ковтун О. А.);

– Млиниського Сергія, учня 9-А кл. ЗШ №7 (Попович М. В.);

ІІ місце: 

– Богак Юлію, ученицю 8-Д кл. ЗШ №10 (КнежевічТ. А.);

– Гавадзин Тетяну, ученицю 9-А кл. ЗШ №25 (Труш Н. С.);

– Прокоп’юк Мар'яну, ученицю 8 кл. ЗШ №6 імені Івана Ревчука (Сіщук О. П.);

– Могаммада Амір-Алі, учня 8-А кл. НВК "Школа-гімназія №3" (Симанчук О. Я.);

ІІІ місце:  

– Бардюк Ольгу, ученицю 8-А кл. ЗШ №4 (Бойчук Т. О.);

–  Борис Надію, ученицю 8 кл. Угорницької ЗШ (Комановська О. І.);

– Винник Аліну, ученицю 8-Б кл. ЗШ №2 (Тимків О. Б.);

– Депутат Діану, ученицю 8-Б кл. ЗШ №12 імені Івана Франка (Федоришин О. М.);

– Леник Вікторію-Марію, ученицю 9-В кл. ЗШ №21 (Кахно О. Р.);

– Митрофанову Катерину, ученицю 10-В кл. СШ №11 (Волошенюк Л. В.);

– Підгіряка Романа, учня 8 кл. ПМЛ (Кручок І. С.);

– Триногу Христину, ученицю 8-Б кл. ЗШ №13 (Плеченко Л. С.).

Усі учасники олімпіади будуть нагороджені дипломами департаменту освіти та науки та отримають пам’ятні подарунки. Грамоти та пам’ятні подарунки також отримають учителі, які підготували переможців олімпіади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: