fbpx

До Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулося майже 800 переселенців

Суспільство 15:35, 28.11, 2015

З початку окупації АР Крим та проведення антитерористичної операції до служби зайнятості області звернулися за допомогою у працевлаштуванні 787 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Служба зайнятості області сприяла працевлаштуванню 293 громадянам, 12 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб започаткували власну справу завдяки отриманню одноразової допомоги по безробіттю, у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 63 особи, 71 особа проходила професійне навчання за направленням служби зайнятості. Станом на 26.11.2015 в центрах зайнятості області продовжували отримувати послуги щодо сприяння у працевлаштуванні 125 внутрішньо переміщених осіб, повідомляє прес-центр обласного центру зайнятості.

При працевлаштуванні зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб роботодавці мають право на компенсацію витрат на оплату праці, а також на перепідготовку та підвищення кваліфікації переселенців. Службою зайнятості області працевлаштовано трьох осіб з числа внутрішньо переміщених осіб з виплатою компенсації витрат роботодавцю на оплату праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: