fbpx

Калусько-Рожнятівський військкомат роздав п'ять тисяч повісток, з’явилося лише 350 осіб

Суспільство 17:59, 27.01, 2015

За словами військового комісара Калусько-Рожнятівського об'єднаного військового комісаріату Володимира Шаховця, у рамках першої у цьому році хвилі мобілізації до війська буде призвано 300 мешканців з Калуша, Калуського і Рожнятівського районів.

Станом на 26 січня було роздано 5 тисяч повісток, ще 800 планують вручити 27-го. На цей час проводиться оповіщення військовозобов’язаних офіцерського, рядового та сержантського складу запасу для проходження медичного огляду військово-лікарською комісією, вивчення сімейного стану, морально-психологічних якостей та інших особистих характеристик, пише Калуш.фм.

Проте поки що до військкомату з’явилося лише 350 осіб, зауважив військовий комісар. 40 військовозобов’язаним після проходження медкомісії вже вручили повістки на мобілізацію, восьмеро із них – добровольці. Та призивати почнуть із 28 січня. У Львівський інститут сухопутних військ відправлять перших – четверо офіцерів запасу. Якщо в минулому році відновлення навченості проходило на базі військових частин, то цьогоріч одиночна підготовка та відновлення військових навиків у раніше набутих спеціальностях протягом 50 днів відбуватиметься у навчальних центрах. Вони є у Львові, Рівному, Десні Чернігівської області. Окрім того, прикордонні загони проходитимуть навчання на Закарпатті.  Після того військових відправлять по частинах, а відтак – на Схід.

За словами Володимира Шаховця, в першу чергу будуть мобілізовані фахівці, які вже проходили строкову військову службу, службу за контрактом, мають досвід служби в правоохоронних органах, але можуть бути мобілізовані, й ті, хто не проходив строкову військову службу, якщо в них є цивільна спеціальність, яка може бути споріднена з військово-обліковою спеціальністю. На цей час затребуваними є механіки-водії, гранатометники, кулеметники, радіотелеграфісти, радіотелефоністи, оператори та водії. Що стосується добровольців, то на їхню спеціальність не звертатимуть увагу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: