fbpx

До мешканців останніх поверхів, які відмовляються "розвоздушувати" батареї, завітає міліція

Суспільство 09:03, 04.11, 2014

На сьогодні близько 20 батарейних стояків, до яких не подано тепло, залишається на контролі департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Про це йшла мова на оперативній нараді у міського голови.

Директор департаменту ЖКГ Михайло Смушак зазначає, що опалювальний сезон розпочався без затримок. Усі котельні міста були запущені в один день і теплопостачання подано до всіх будинків та закладів соціальної сфери міста. Інше питання – технічні несправності, що виникали в окремих стояках та квартирах. Таке явище традиційне для початку опалювального сезону.

"Перші дні в нас на контролі було близько 150 стояків. Кожного дня проводилася робота підрядниками ЄРЦ, теплокомуненерго, СТЕК. Кожного дня ми проводили наради зранку і близько 16 год. Станом на 16 годину 3 листопада в нас на контролі тільки 20 стояків, з яких 5 – не гріють рушникосушки, тобто в людей тепло є", – прозвітував Смушак.

Він також зазначив, що на початок опалювального сезону зазвичай на контролі департаменту перебуває близько 10-15 стояків.

"Якщо підсумовувати, то можна сказати, що ми вийшли в нормальний робочий режим і на сьогодні йде планова робота щодо забезпечення теплом як мешканців, так і об'єктів соціальної сфери",  підсумував Смушак.

Міський голова Івано-Франківська зазначив, що залишається кілька адрес, де мешканці останніх поверхів не допускають до систем опалення комунальників, щоб ті могли "розвоздушити" батареї та забезпечити теплом інших мешканців будинків. Він доручив залучати міліцію для вирішення такого роду проблем.

"Є в нас такі "діячі", які зробили собі опалення, пообрізали, а сусіди їх не хвилюють, до себе вони не пускають. Є чинне законодавство, є органи внутрішніх справ, які залучайте",  доручив міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: