fbpx

До місяця Коломийська міськрада перейде на "ProZorro"

Політика 16:20, 07.06, 2016

Коломийська міська рада запровадить систему "РroZorro". Відповідне рішення прийняли депутати міської ради.

Депутати Коломийької міської ради підтримали згадане питання одноголосно. І вже до місяця Коломийська міськрада перейде на "ProZorro", пише "Дзеркало Коломиї".

Так, починаючи з 1 липня цього року, Коломийська міськрада зобов’язана використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт для закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких – від 5 тисяч гривень для товарів і послуг та від 10 тисяч гривень для робіт, але не перевищує межі, встановлені Законом України "Про публічні закупівлі". А при здійсненні відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт – обирати торговельні майданчики, які входять до складу системи електронних державних закупівель ProZorro.

Таке запровадження допоможе в подальшому повністю викорінити системну корупцію. Особливість системи електронних закупівель у тому, що "ProZorro" не передбачає використання державних коштів, а фінансування проекту відбувається за рахунок компаній-комерційних майданчиків (веб-сайтів) та донорів, у переважній більшості міжнародних. Основний принцип роботи системи – максимальна публічність.

Як зазначив на сесії голова бюджетної комісії Роман Крутко, тепер, щоб правильно використовувати електронну систему закупівель, працівники міськради повинні пройти навчання, яке проводить Держагентство державних закупівель і Міністерство економіки. І вже 10 червня пройдуть перші навчання для коломийських службовців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: