fbpx

До ремонту доріг на Прикарпатті долучатимуть студентів коледжу

Суспільство 14:31, 19.02, 2016

В Івано-Франківській області зайшла мова про налагодження тісної співпраці САД і облавтодору з профільним навчальним закладом Надвірнянщини задля вирішення проблеми доукомплектування організацій із обслуговування автомобільних доріг молодими професійно навченими фахівцями.

Про це йшлося на зустрічі за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, начальника Служби автомобільних доріг області Василя Буджака та директора ДП "Івано-Франківський облавтодор" Юрія Ходаковського із директором Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету Ростиславом Нагорним, повідомляє КУРС із посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
"Зважаючи на зростання обсягів роботи на автомагістралях Прикарпаття, дорожнім організаціям необхідні висококваліфіковані спеціалісти, які зможуть якісно і ефективно забезпечити належний рівень виконання будівельно-ремонтних робіт,  розповів Ігор Пасічняк. – Адже від якісної інфраструктури залежить соціально-економічний розвиток Прикарпаття".
За словами директора коледжу Ростислава Нагорного, однією із спеціальностей начального закладу, які здобувають студенти, є будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів. Тому, на його думку, така співпраця буде корисна для випускників коледжу, адже дасть можливість реалізувати здобуті знання та нивики. 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: