fbpx

До російських посольств в Україні та за кордоном зносять похоронні вінки

Суспільство 14:55, 21.06, 2014

У різних країнах триває флешмоб проти агресії Росії щодо України: євромайданівці в Україні і за кордоном закликають принести до російського посольства у своїй країні похоронний вінок.

 
За даними спільноти цього флешмобу у «Фейсбуці», акції вже відбулися у Києві, Львові, Гаазі і Вільнюсі. Очікується також, що до флешмобу приєднаються Нью-Йорк, Торонто, Ванкувер, Лондон, Копенгаген і Мілан, пише Радіо Свобода.
 
«Принесіть вінки до вашого місцевого російського посольства для того, щоби вшанувати загиблих героїв України. Приєднуйтеся до нас, вимагаючи від міжнародної спільноти визнати безпосередню відповідальність Москви у кровопролитті та від західних держав вжити реальних заходів, включно із потужними санкціями, щоби зупинити російську агресію!» – йдеться у повідомленні організаторів.
 
«Скільки потрібно ще смертей для того, щоби визнати, що Росія розпочала війну в Україні і що Путіна потрібно негайно зупинити?» – наголошують на сторінці флешмобу у «Фейсбуці».
 
За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, біля посольства Росії у Києві наразі спокійно, ніяких акцій не відбувається. Водночас біля входу до дипломатичного представництва стоять два похоронні вінки. 
 

Біля посольства Росії у Києві, 21 червня
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: