fbpx

До Рожнівської ОТГ приєднається ще одне село

Суспільство 10:11, 07.08, 2018

До Рожнівської громади Косівського району приєднається с. Рибне. Згідно із перспективним планом формування територій об’єднаних територіальних громад, це село передбачалось у складі Рожнівської ОТГ, проте з певних причин одразу не дало згоди на об’єднання при створенні громади.

В рамках інформаційно-консультаційної зустрічі представники Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування провели роботу з документального оформлення процесу приєднання с. Рибне до Рожнівської ОТГ. Попередня згода на приєднання вже була досягнута на рівні органів місцевого самоврядування.
"Сьогодні всі розуміють, що формат об’єднання за перспективним планом буде реалізований найближчим часом. Тож зараз мова йде про те, що що швидше відбудеться приєднання, то швидше буде можливість залучити державні кошти на розвиток цієї сільської ради у складі Рожнівської ОТГ. Зокрема, кошти інфраструктурної, освітньої та медичної субвенцій", – зазначає радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

Зараз приєднання перебуває на етапі напрацювання рішень про добровільне приєднання.

"7 серпня відбудуться сесії Рожнівської сільської ради ОТГ та Рибненської сільської ради, під час яких депутати мають схвалити рішення про приєднання, потім пакет документів буде готуватися на отримання висновку Івано-Франківської ОДА",  додає юрисконсульт ЦРМС Михайло Івашків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: