fbpx

До Старого Угринова, де народився Бандера, зроблять дорогу – міністр пообіцяв. ВІДЕО

Суспільство 12:20, 25.10, 2017

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що "починають відновлення дороги до Бандери".

Дорога до села Старий Угринів, де народився голова Проводу ОУН Степан Бандера, роками була у вкрай незадовільному стані. Цього року почалися роботи з її відновлення. Міністр Володимир Омелян заявив, що дорога до села Бандери для нього завжди була особливою. 

"За час каденції Міністром довелося узгоджувати, сперечатися, вимагати ремонту не однієї дороги. Одеса – Рені, Миколаїв – Дніпро, Карпатський регіон, Львів – Одеса, Харків – Довжанський… Але для мене весь цей час особливим завше був шлях на Старий Угринів. Дорога до Бандери. Вперше відвідав місце, де народився великий Провідник, тільки цього року, хоча знав про нього і бачив багато фотографій тієї частини обійстя, що дивом вліціло крізь важке ХХ століття, змалку. Шалена енергетика, таке враження, що ця велика родина, яка була безжально знищена комуністично-нацистським молохом, досі живе там, ось зараз вийде з-за рогу хати, причастить і благословить. Починаємо відновлення дороги до Бандери. Завдання-мінімум  капітально відновити 4 км, а, якщо встигнемо, то всі 8 км шляху до Старого Угринова. Ми повинні пам'ятати і бути зі своїми героями!"  написав Омелян на своїй сторінці у фейсбуці. 

За його словами, в інфраструктурних питаннях немає політичного розбрату. 

Як повідомляв КУРС, місцеву дорогу до Старого Угринова, куди туристи з усієї країни їздять відвідати Музейний комплекс Степана Бандери, вже почала відновлювати компанія "ПБС". Дорожники обіцяють дорогу з 10-річною гарантією. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: