fbpx

До Верховини на пісенний фестиваль їдуть атовці з усієї України

Суспільство 20:51, 09.01, 2019

З 12 по 15 січня на Прикарпатті пройде всеукраїнський з’їзд "Пісні, народжені в АТО".

Організувала фестиваль ГО "Івано-Франківська спілка ветеранів АТО". Співорганізатори – ІФ ОДА, Верховинська РДА, радіо "Західний полюс" та ГО "Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО".

Крім учасників з Прикарпаття, чекають не менш як 50 гостей із Києва, Вінниці, Запоріжжя, Дніпра, Луганська, Хмельницького та Рівного.

"Перший всеукраїнський з’їзд волонтерів та учасників АТО/ООС має на меті молодіжне національно-патріотичне виховання, об’єднання регіонів України на національних культурних традиціях. Крім того, з’їзд стане заходом психологічної реабілітації для ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей", – кажуть організатори.

У програмі фесту, крім пісень, передбачені екскурсії верховинськими музеями, знайомство з карпатськими традиціями та багато спілкування.

У неділю ввечері – "Гуцульські мелодії". А на третій день з концертом "Пісні, народжені в АТО" виступлять ветерани війни на Донбасі і волонтери.

Довідка. Музичний фестиваль "Пісні, народжені в АТО" стартував у Дніпрі ще у 2016 році. Нині він набуває масштабу та щороку поповнюється новими виконавцями, серед яких військові та волонтери. У грудні 2018 року в Києві презентували вже третій альбом проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: