fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • До вирішення конфлікту між "свободівським" забудовником "Санліт-Захід" та мешканцями Марійки Підгірянки долучилася "Ярковиця". Відео

До вирішення конфлікту між "свободівським" забудовником "Санліт-Захід" та мешканцями Марійки Підгірянки долучилася "Ярковиця". Відео

Суспільство 18:31, 09.06, 2015

Відбулося засідання погоджувальної комісії Івано-Франківського міськвиконкому із врегулювання конфлікту між забудовником "Санліт-Захід" та мешканцями вулиці Марійки Підгірянки, 25. У справу вступила "Ярковиця".

Скандальному "свободівському" забудовнику "Санліт-Захід" у вирішенні конфлікту порадили взяти приклад з фірми "Ярковиця". Відповідну пропозицію забудовнику озвучили ще місяць тому. Відтак юрист "Ярковиці" долучився до роботи комісії та врегулювання конфлікту на волонтерських засадах, інформує ГК.

Сьогодні на засіданні погоджувальної комісії мали обговорити Договори про добросусідські відносини. Однак забудовник тільки вчора відправив людям документ, відтак обговорення не вийшло. Вирішили, що наступний тиждень обидві сторони присвятять тому, щоби відшліфувати договори. Через два тижні нараду зберуть знову.

Перший заступник міського голови Зіновій Фітель наголосив забудовнику, що затягувати вирішення конфлікту неприпустимо.

Мешканці Марійки Підгірянки, 25 та 25-а попросили надати їм для ознайомлення архітектурну частину проекту та витяг із Генплану.

Фітель зобов’язав представника забудовника Василя Дейчаківського надати людям відповідні документи.

 

В Івано-Франківську мешканці вулиці Підгірянки вже три місяці активно протестують проти забудови у дворі. Останній раз при спробі забудовника встановити огорожу довкола ділянки люди викликали міліцію, забудовник – приватну охоронну фірму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: