fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • Добра мелодрама у стилі Оксани Байрак, але веселіша і зі свіжішою картинкою, – франківський блогер про фільм "Тепер я буду любити тебе"

Добра мелодрама у стилі Оксани Байрак, але веселіша і зі свіжішою картинкою, – франківський блогер про фільм "Тепер я буду любити тебе"

Культура 23:09, 13.01, 2016

Відомий франківський блогер, режисер Олег Ущенко видав рецензію на новий вітчизняний фільм. На його думку, стрічку неправильно позиціонували як кінокомедію.

Ось і мене занесло до клубу тих, хто подивився фільм Тепер я буду любити тебе / Now I 'm Gonna Love You. Навмисне уникаю терміну українського фільму, бо фільми є добрі і погані, а не українські, американські і т. д., пише Ущенко.

З перших хвилин з полегшенням починаєш усвідомлювати, що то вже щось краще, ніж типові сучасні фільми, які знімають в Україні. Його можна висидіти…

Причина суперечливих відчуттів  неспівпадіння жанрів. Обіцяли кінокомедію, та ще і романтичну, та ще і на Різдво, а подали мелодраму у стилі Оксани Байрак, але веселішу і зі свіжішою (голлівудською) картинкою  операторові і режисерові окремі респекти за це. Але то добра мелодрама.

Хоча, як для цього жанру, серед чоловічої частини акторів бракує сексі. Чоловіча частина героїв лише бліда тінь від яскравої жіночої.

Плутанина з жанрами – то не проїзд, а швидше відсутність досвіду правильно вираховувати свою аудиторію. Якщо врахувати, що любителі мелодрами сердобольніші і м'якіші, то каса у цього фільму була би більшою, ніж після відвідин фанів кінокомедій…

Окремо слід згадати про добру українську мову без літературщини… Не біда, що цей фільм не потягнув кінотеатри, зате на наступне Різдво українське ТБ матиме непоганий наш продукт…

Зрештою, він ніби зроблений для телебачення… Якщо коротко, то зовсім не пошкодував, що переглянув цей фільм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: