fbpx

Добровольці 27-ї піхотної бригади армії США прибули в Україну

Суспільство 19:27, 22.11, 2017

Віднині на Яворівському полігоні, що на Львівщині, українські військовослужбовці проходитимуть вишкіл, яким керуватимуть інструктори 27-ї піхотної бригади бойової групи армії США. 22 листопада вони урочисто перебрали командування від колег із 45-ї піхотної бригади Національної гвардії Збройних сил США.

Військовослужбовці 27-ї піхотної бригади зі штату Нью-Йорк (місто Сірак’юс) розгорнули свій бойовий стяг, який майорітиме на полігоні до серпня наступного року. Саме стільки часу 250 військових інструкторів з цієї піхотної бойової бригади разом із колегами з Канади, Польщі, Британії, Литви, Данії, загалом понад 400 осіб, тренуватимуть українських військовослужбовців, які служать у зоні бойових дій на Донбасі. Водночас натовські військовослужбовці перейматимуть український бойовий досвід.

Історія 27-ї піхотної бригади сягає ще 1908 року. Тоді це була 6-та дивізія армії США, а у 1916 була перейменована у 27-му. Вояки цієї бригади брали участь у бойових діях у роки Першої світової війни, виконували бойові завдання у роки Другої світової війни.

Військовослужбовці брали участь в операції "З визволення Іраку", були з місією в Афганістані, а тепер бригада передислокована в Україну.

Завдання "Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи" не змінилось. Адже головна мета – наблизити українське військо до стандартів НАТО, зокрема, важливо не тільки покращити процес тренування українських військовослужбовців, а й розбудувати матеріально-технічну базу тренувального центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), розширити інші тренувальні центри в Україні, кажуть американські військовослужбовці.

Серед 250 військовослужбовців 27-ї піхотної бригади є двоє осіб українського походження, які зголосились самостійно приїхати в Україну, як і решта складу підрозділу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: