fbpx

Управління освіти Франківська повернуло безоплатне харчування дітям учасників АТО, які не мають посвідчення

Суспільство 21:13, 12.11, 2015

В один день управління освіти Івано-Франківська позбавило дітей учасників АТО без посвідчень пільгового гарячого харчування, а наступного дня повернуло його. Для того, щоби виправити несправедливість, було потрібне втручання керівника обласної організації учасників АТО.

Доповнення до листа управління освіти і науки від 11.11.2015 року № 02-5/3672 з'явилося на сайті управління освіти під кінець робочого дня сьогодні, 12 листопада.

"До відома керівників закладів міста", – значиться у документі, виданому начальником управління освіти Наталею Микулою

"Вважати підставою для надання послуг із пільгового гарячого харчування для вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх закладів м. Івано-Франківська, батьки яких є учасниками бойових дій, окрім посвідчення учасника бойових дій, – Довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, яка видається органами: Міністерством оборони; МВС, Національною гвардією, СБУ, Службою зовнішньої розвідки, Адміністрацією Держприкордонслужби, Адміністрацією Держспецтрансслужби, Генеральною прокуратурою України, Управлінням державної охорони, Адміністрацією Держспецзв՚язку, ДСНС, ДПтС, Державною фіскальною службою, Добровольчими батальйонами", – написано в додатку.

В такий спосіб управління освіти виправило несправедливість, яку формально вчинило до більше третини школярів і дошкільнят у ДНЗ Франківська. 

Сьогодні зранку соціальні педагоги франківських шкіл обдзвонили родини учасників АТО, які мають довідки, але не мають посвідчень УБД, і повідомили їх про скасування безоплатного харчування. 

КУРС писав, що на підставі рішення сесії Івано-Франківської міськради управління освіти видало наказ, в якому поширило пільги лише на дітей, чиї батьки вже оформили посвідчення УБД. 

"Черговим ляпом влади" назвав такий наказ голова ГО "Івано-Франківське обласне об'єднання воїнів АТО" Андрій Долик. Він виніс проблему в соцмережі і публічно застеріг чиновників, щоби не випробовували терпіння військовиків, які захищали Україну на Сході. 

Власне, додаток з'явився після того, як Андрій Долик наніс візит в управління освіти і дійшов згоди з його керівництвом.

"Вельми нервові переговори. Подивимося на результат", – прокоментувала у Фейсбук ситуацію дружина Долика, волонтерка Наталя Аулісі Котик.  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: