fbpx

Док Рій везе в "Азов" машину допомоги з Франківська

Суспільство 15:41, 30.10, 2014

Продукти, теплий одяг, флісові ковдри, спальники, а також електрогенератори та медикаменти – таку допомогу зібрали прикарпатці для бійців добровольчого батальйону "Азов". Авто доправляє в розташування батальйону його начмед Док Рій – франківець Іван Дем’яник.

"В "Азові" є наше земляцтво – 20 хлопців з області служать, – розповідає Іван. – Всі – орли. Дуже успішні хлопці".

Док Рій пояснює, що "успішні" в умовах війни означає, що наші земляки "швидко вчаться і добре воюють" – виконують завдання без "двохсотих" і "трьохсотих".

"Серед інших добровольчих батальйонів "Азов" на першому етапі війни, який вже пройшли, має найменші втрати. І це – завдяки командуванню. Комбат дуже цінує своїх людей",  розповідає Док Рій.

Лікар приймає передачі і просить подякувати за підтримку всім, хто склав цю автопередачу. А особливо – підприємцям з Франківська та Богородчанського району. Серед них постійними волонтерами "Азову" є Віталій Шпінталь, Ярослав Паранюк, Галина Яровецька.

Від ініціативи "Поранені SOS" Наталя Сербин передала "азовцям" спеціальну військову медичну сумку, якою користуються військовики сил НАТО.

"Целокс і джгути,  втішився Док Рій. – Це дуже потрібні на передовій речі. В батальйоні  700 бійців, за нормами кожен має мати по два джгути. А в нас є на всіх лише близько 250". 

Потреби добровольчого батальйону "Азов", який формально знаходиться в структурі МВС, забезпечують виключно волонтери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: