fbpx

Долина відсвяткувала День міста

Культура 10:58, 11.08, 2014

У рамках святкування Дня міста у Долині відкрили два пам'ятники – погруддя Кардиналу Мирославу-Івану Любачівському та пам'ятник меценатам Омеляну та Тетяні Антоновичам.

Після літургії у церкві Різдва Пресвятої Богородиці Глава УГКЦ Святослав Шевчук освятив пам’ятник кардиналу Мирославу-Івану Любачівському.

“Ми вдячні сьогодні цій долинській землі за те, що дала УГКЦ і українському народові такого провідника, яким був Отець і Глава УГКЦ Мирослав-Іван (Любачівський). Цього дня ми святимо вперше в історії нашої Церкви пам’ятник, який споруджений на його честь. Адже Церква має святий обов’язок пам’ятати своїх наставників і дякувати Богу за дар їхнього життя і служіння”, – відзначив Блаженніший Святослав.

Пам’ятник встановлений до 100-річчя від народження Глави УГКЦ 1984-2000 років Мирослава-Івана Любачівського, який народився в Долині.

Ще один пам’ятник долиняни встановили громадським діячам, меценатам Омеляну та Тетяні Антоновичам. У лютому минуло 100 років від дня народження Омеляна Антоновича, який теж є уродженцем Долини. 1980 року подружжя Антоновичів створило приватний благодійний фонд для підтримки української літератури та українознавства.

Також до Дня міста долиняни взяли участь в урочистій ході за участю муніципального оркестру та відбулося свято бойківського меду і ремесел

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: