fbpx

Долинська міська рада за максимумом оподаткувала "Укрнафту"

Економіка 08:17, 16.07, 2015

Міська рада Долини переглянула для ПАТ "Укрнафта" плату за землю і встановила для підприємства максимальну ставку за оренду землі - 12%.

Депутати Долинської міської ради розглянули проект рішення про внесення змін в рішення міської ради від 11.02.2010. № 1748-42/2010 "Про орендну плату за землю в місті Долині", зі збільшенням нормативної грошової оцінки з 7% на 12% для ПАТ "Укрнафта".

Питання повністю пройшло процедуру регуляторного акту, було спочатку прийняте за основу, потім обговорене на громадських  слуханнях і на цій сесії прийняте в цілому із встановленням максимального відсотка для земель, які орендує ПАТ "Укрнафта", інформує Вежа.
 

Під час голосування позиція депутатів у захисті інтересів громади не була одноголосною: міський голова та 22 депутатів проголосували за, 2 – проти, 3 – утримались.

14 липня завершився термін десятирічної угоди міста з ПАТ «Укрнафта» щодо орендної плати за землю.

Окрім оренди, назбиралось багато інших питань, адресованих безпосередньо нафтовикам. Зокрема, нещодавно на громадських слуханнях мова йшла про функціонування і стан закладів та споруд соціально-побутової сфери. Стадіон «Нафтовик», Будинок техніки, колишній профілакторій, дитсадок Теремок», гуртожиток «Дружба» – об’єкти, які нині перебувають у статутному фонді ПАТ «Укрнафта». Вони вже упродовж багатьох років є причиною бюрократичної тяганини щодо передачі-прийому у власність територіальної громади міста.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: