fbpx

Долинські освітяни збираються відписати понад 200 тисяч гривень фірмі, що позмагалась із своїм працівником

Суспільство 18:53, 14.01, 2019

Управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації в Івано-Франківській області 26 грудня опублікувало протокол про намір укласти договір з ТОВ "Галицька торгова компанія" на закупівлю риби. Сума договору становитиме 220 тис. грн.

Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, передають Наші гроші.

За ці кошти придбають 1900 кілограмів хека та минтаю по 69 грн/кг та ще 640 кг філе невідомої риби по 139,5 грн/кг. Причому на гуртовому ринку "Шувар" станом на 11 січня філе минтаю можна було купити по 66,5 грн/кг, тушки хека – по 77 грн/кг. Щодо філе, то пангасіус коштував 89 грн/кг, морський окунь – 90 грн/кг.

Крім переможця, участь у торгах взяв лише приватний підприємець Василь Титиш із пропозицією на 12 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались та не знижували ціни.

Варто зазначити, що учасники аукціону завантажили документи з різницею у 2 хвилини з однаковими назвами архівів та ідентичними помилками. Багато документів оформлені ідентично, хоча замовник не надавав шаблони або взагалі їх не вимагав.

Долинські освітяни збираються відписати понад 200 тисяч гривень фірмі, що позмагалась із своїм працівником 1

Крім цього, обидва учасники зазначили однаковий контактний номер телефону: (03477) 25694.

Серед документів обох учасників є медична книжка Василя Титиша, де зазначено, що він є водієм-експедитором у ТОВ "Галицька торгова компанія".

Долинські освітяни збираються відписати понад 200 тисяч гривень фірмі, що позмагалась із своїм працівником 2

Власне Василь Титиш орендує приміщення та транспорт у "Галицької торгової компанії", а також серед найманих працівників учасників торгів трапляються одні й ті ж особи.

Долинські освітяни збираються відписати понад 200 тисяч гривень фірмі, що позмагалась із своїм працівником 3

ТОВ "Галицька торгова компанія" зареєстрована в місті Долина, а його власниками є Марія Шимків, Йосиф, Микола та Ігор Титиші. Засновники фірми мають по-батькові "Пантейлемонович/Пантелеймонівна", як і їх конкурент приватний підприємець Василь Титиш.

З 2018 року ТОВ "Галицька торгова компанія" отримала 54 замовлення на 2,85 млн грн, переважна більшість із них – за неконкурентною процедурою.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: