fbpx

Долинській дитячій лікарні передали сучасний біохімічний аналізатор крові

Суспільство 22:42, 14.07, 2016

Третій рік поспіль маестро Маттіас Кендлінгер з благодійними концертами приїжджає до Долини. Кожного року він спрямовує усі кошти від проданих квитків на допомогу дітям.

Цього року Благодійний фонд громади міста Долини, вивчивши проблеми медичної галузі міста й району, вирішив придбати для дитячої лікарні біохімічниий аналізатор крові, який дасть можливість якісно і швидко проводити аналізи діткам, пише КУРС з посиланням на прес-службу Долинської міськради.

14 липня міський голова Володимир Степанович Гаразд вручив медикам міської дитячої лікарні напівавтоматичний апарат німецьких розробників та запас реагентів приблизно на 1000 аналізів.

"Ми щиро дякуємо за такий потрібний подарунок. Нам він був дуже необхідний", – зазначила завідувач лабораторії Галина Кулак. – Досі в лабораторії був невеликий ручний аналізатор. Нового сучасного обладнання дуже мало, а є апаратура для аналізів крові, якій понад чверть століття (1990 року випуску), є також "раритети" 60-70 років минулого століття, які ще працюють, а є такі, що вже вийшли з ладу й ремонту не підлягають".

Володимир Степанович побачив обсяг потреб її оновлення й пообіцяв і надалі не забувати про дитячу лікарню, допомагати сучасним медобладнанням й інвентарем.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: