fbpx

Допомога пораненим прикарпатцям: "Даноша" виділила кошти для сімох бійців

Суспільство 12:13, 02.02, 2015

Громадська ініціатива “Поранені SOS. Волонтер.іф” разом із представниками сільськогосподарської компанії “Даноша” розподілили допомогу пораненим з Долинського та Богородчанського районів і міста Івано-Франківська.

Семеро поранених прикарпатців отримають 33 тис. гривень допомоги на лікування та реабілітацію. Серед них франківці Тарас Кукуляк та Тарас Мокляк, які отримали надзвичайно важкі поранення. Їм експертна рада ініціативи виділила по 10 тис. гривень.

До експертної ради спільного проекту допомоги пораненим входять, окрім громадських активістів і представників компанії, також лікар, священик, представники благодійного фону "Вітчизна" та Івано-Франківської ОДА. На засіданні експертної ради розглядаються списки поранених і, враховуючи важкість поранення, визначається сума допомоги. Компанія "Даноша" перераховує кошти для благодійної допомоги пораненим на рахунок фонду "Вітчизна" частинами – відповідно до рішень, прийнятих експертною радою. 

У вересні 2014 року стартував спільний проект громадської ініціативи "Поранені SOS", благодійного фонду "Вітчизна" та компанії "Даноша" з допомоги пораненим прикарпатцям. Станом на 1 лютого 2015 року допомога від компанії розподілена і виплачена 70 бійцям з Івано-Франківщини. Співпраця буде продовжена.

Як повідомила голова Департаменту соціального захисту Івано-Франківської ОДА, член обласної Координаційної ради з допомоги пораненим Ярослава Ульванська, наразі відомо про 196 прикарпатців, які були поранені від початку бойових дій на Донбасі, та 40 загиблих бійців.

Варто зазначити, що, окрім проекту з "Даношею", волонтери, які допомагають пораненим, проводять аукціони, виставки, розпродажі та інші акції, кошти з яких передають безпосередньо військовикам та їхнім родинам.

Родичів поранених військовиків просять звертатися на "гарячу" лінію 066-528-1496.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: