fbpx

Дорогу "Калуш – Жидачів" ремонтуватимуть народним методом

Суспільство 09:48, 02.08, 2014

Відбулося виїзне засідання громадської ради при Калуській райдержадміністрації у селі Довгий Войнилів з приводу попередження блокування дороги державного значення "Калуш – Жидачів".

Як повідомили КУРСу у Калуській РДА, згодом з’ясувалось, що засідання громадської ради, повинні були проводити 1 серпня. Сільські голови висловили обурення, що їх ніхто не попереджав, що відбудеться блокування дороги. В оголошенні, що така акція протесту відбудеться, не вказувалося, хто є організатор. У роботі громадської ради взяв участь голова Калуської райдержадміністрації Микола Жовнір і його перший заступник Святослав Кавінський.

У ході розмови з’ясувалось, що громадськість обурена поганим станом дороги державного значення "Калуш – Жидачів", тому іншого виходу не вбачала, як блокувати дорогу.

Проїхавши три населені пункти – Копанки, Негівці і Довгий Войнилів, члени громадської ради, керівництво райдержадміністрації, сільські голови  одностайні: дорога в поганому стані, але її потрібно ремонтувати, а не блокувати. Адже, як наголосив голова РДА Микола Жовнір, в цей час, коли на Сході відбувається антитерористична операція, всі зусилля держави спрямовані на те, щоб якнайшвидше навести в Україні мир і спокій. Грошей же немає на ремонт доріг. Тому потрібно їх ремонтувати народним методом.

Начальник філії "Калуський райавтодор" Іван Бойко зазначив, що цього року ні на обслуговування, ні на ремонт дороги державного значення "Калуш – Жидачів" коштів не виділялося. Іван Бойко додав, що у Новиці поступили зовсім по-іншому. Новицький сільський голова Володимир Головчак знайшов можливості привезти асфальт, який вже був у використанні, та спільно із "Калуським райавтодором" залатати дорогу з Добровлян до Новиці.

Громадська рада під керівництвом голови Володимира Сорохтея вирішила звернутися до Служби автомобільних доріг в області про необхідність виділити у 2015 році кошти на ремонт дороги державного значення "Калуш – Жидачів"; рекомендувати Копанківському, Негівському, Довговойнилівському сільським головам звернутися до сільського активу про необхідність зібрати кошти у громад для закупівлі бітуму на ремонт дороги державного значення "Калуш – Жидачів"; доручити філії "Калуський райавтодор" провести роботи з косіння канав та обрізки дерев поблизу дороги державного значення "Калуш – Жидачів"; рекомендувати Копанківському, Негівському, Довговойнилівському сільським головам спільно із філією "Калуський райавтодор" і сільським активом провести прокопання канав у межах населеного пункту поблизу дороги державного значення "Калуш – Жидачів".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: