fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Економіка
  • Дослідження: Підприємці вважають, що на Прикарпатті найгірша ситуація з корупцією в державних органах. ІНФОГРАФІКА

Дослідження: Підприємці вважають, що на Прикарпатті найгірша ситуація з корупцією в державних органах. ІНФОГРАФІКА

Економіка 15:56, 12.10, 2015

Більшість підприємців вважають, що ситуація з корупцією в державних органах за останні 6 місяців не змінилась. Такими є результати опитування "Рівень сприйняття корупції очима бізнесу", проведеного в серпні-жовтні 2015 року.

По областях найгірша ситуація з корупцією в державних органах, на думку підприємців, в Івано-Франківській, Запорізькій, Донецькій, Рівненській і Вінницькій областях.

Найменше корупції, на думку підприємців, в Луганській, Хмельницькій, Чернівецькій, Тернопільській і Одеській областях, пише УП.

52% опитаних вважають, що ситуація не змінилася. 30,6% вважають, що ситуація погіршилась, 17,4% вважають, що ситуація покращилась.

Дослідження: Підприємці вважають, що на Прикарпатті найгірша ситуація з корупцією в державних органах. ІНФОГРАФІКА 1

Нагірша ситуацію з корупцією в Податковій службі. 26,7% опитаних стикалися з коруцією в Податковій службі. Більшість опитаних зазначили, що корупція виникала при перевірці, оформленні документів і договорів, при різних операціях. За словами опитаних, вимагали хабара, здійснення благодійних пожертв.

Дослідження: Підприємці вважають, що на Прикарпатті найгірша ситуація з корупцією в державних органах. ІНФОГРАФІКА 3

На другому місці митниця – 6,3%. Тут корупція виникала при здійсненні перевезень, доставці товару, експортно-імпортних операціях.

На третьому місці за рівнем корупції Агентство земельних ресурсів – 6%. Корупція тут здебільшого виникала за оформлення документів на землю, нерухомість, будівництво і оренду.

Найнижчий рівень корупції, згідно з опитуванням, в органах землеустрою.

Опитування проводилося серед директорів підприємств. У ньому взяли участь 2741 респондент. Підприємства для опитування було вибрано за критеріями регіону, галузі та обороту так, щоб вибірка була репрезентативна для України. Опитування проводилося в телефонному режимі.

В підготовці до опитування взяли участь Тransparency International, Gfk, "ПрайсвотерхаусКуперс".

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: