fbpx

Дотискають: "Івано-Франківськміськсвітло" викупить за 2,7 млн грн арки, що стояли на "стометрівці" минулого року

Суспільство 10:15, 14.07, 2018

Тендерний комітет КП "Івано-Франківськміськсвітло" відхилив пропозицію підприємця, який запропонував найменшу ціну на світлодіодну арку, що планують встановити на стометрівці. Рішення про перемогу у тендері очікує ПП "Ялинка України", яке встановлювало таку ілюмінацію минулого року безкоштовно.

За четвертим разом КП “Івано-Франківськміськсвітло” провело тендер на закупівлю світлодіодної арки із 46 променів, якою планують прикрасити пішохідну частину вулиці Незалежності. Як писав КУРС, підприємець, зареєстрований у Києві, Олександр Стасюк запропонував встановити арки за 2,2 млн грн.

Вчора тендерний комітет відхилив його пропозицію, яка не відповідає тендерній документації за 20 (!) критеріями. Стасюк не подав на тендер необхідні документи, серед яких банківська гарантія, сертифікати відповідності та якості продукції, підтвердження виконання аналогічних договорів тощо.

Тепер тендерний комітет розглядає пропозицію ПП “Ялинка України”, яке запропонувало встановити арку за 2,7 млн грн.

Як з’ясував КУРС, підприємець Олександр Стасюк очолює компанію “Green Tree Lights (GTL)”, яка є єдиним дистриб’ютором ПП “Ялинка України” на території України та за її межами.

Дотискають: "Івано-Франківськміськсвітло" викупить за 2,7 млн грн арки, що стояли на "стометрівці" минулого року 1

Олександр Стасюк до цього лише двічі брав участь у тендерах. Обидва рази разом з ПП “Ялинка України”, яке ці тендери й виграло.

Як писав КУРС, саме це підприємство минулого року встановило на “стометрівці” ілюмінацію як подарунок місту і заодно рекламу власної продукції. Наприкінці січня керівник “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Синишин говорив, що арки планують залишити і перетворити їх у квітковий тунель. За четвертим разом КП “Івано-Франківськміськсвітло” таки провело тендер на закупівлю світлодіодної арки. Вимоги до товару прописали під ілюмінацію, яку встановлювало ПП “Ялинка України”

Якщо Антимонопольний комітет не заблокує закупівлі, то до кінця року на стометрівці встановлять ті ж самі арки, які прикрашали вулицю минулого року.

Нагадаємо, ковалі і громадські активісти ініціативи “Франківськ, який треба берегти” закликали керівництво Івано-Франківська підтримати ковальський цех міста й не лобіювати тернопільську компанію, яка продає арки з ілюмінацією. Місцеві майстри кажуть, що зроблять дешевше, безпечніше і краще. Однак до них не прислухалися.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: