fbpx

Драгобрат зібрав у таборах близько 200 молодих християн з Прикарпаття

Культура 11:59, 11.08, 2014

Уже 9 років поспіль у Закарпатській області на Драгобраті відбуваються підліткові та молодіжні християнські табори, організовані священиками та сестрами чернечої Родини Воплоченого Слова.

Від 4 по 21 липня у двох заїздах різних вікових категорій по-християнськи відпочивало близько 200 молодих українців (підлітків понад 120 чоловік і молоді понад 60 чоловік). Всі учасники були поділені на 4 команди відповідно до теми табору: Дароносці, Благовісники, Причасники, Хвалителі.

Учасники двох таборів мали похід на гору Близниця, а новинкою молодіжного табору став нічній похід на гору Жандарм, біля хреста якої при сході сонця була відправлена Божественна літургія. Хрест там був встановлений минулого року в часі табору для чоловіків з нагоди Року віри та 1025-ліття Хрещення Руси-України. 

"Цього року ми прагнули закріпити у молоді любов до Святої Літургії, до Служби Божої як центру християнського і парафіяльного життя, бо ми свідомі того, що не примушення, але свідоме заохочення до участі, розуміння та цінування недільних, святкових, а то й щоденних богослужінь допоможе кожному християнинові бути "живою цеглиною" будівлі, якою є кожна парафія", -– повідомили КУРСу в прес-службі Згромадження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: