fbpx

Другий "путінський конвой" можуть привезти залізницею

Суспільство 19:55, 29.08, 2014

Україна готова прийняти другу колону гуманітарної допомоги з Росії, і, можливо, її привезуть залізницею.

Про це заявив заступник голови Держфіскальної служби Анатолій Макаренко, повідомляє УНІАН.

За його даними, Митна служба готова прийняти другий гуманітарний вантаж, а доставлений він може бути в Україну залізничним транспортом протягом 10 днів.

Здійснюватися поставка, швидше за все, буде через пункт пропуску "Гуково" (Ростовська область РФ).

Макаренко розповів, що Міністерство закордонних справ Росії звернулося з нотою до МЗС України, щоб проінформувати про підготовку чергового "гуманітарного конвою".

"За пропозицією російської сторони, можливо, це буде залізничний транспорт. Тому зараз нами опрацьовуються можливі варіанти роботи з цим "гуманітарним конвоєм", – сказав Макаренко.

Він зазначив, що головною умовою ДФС в роботі з російською стороною є дотримання українських митних процедур.

"Головні умови: одержувачем повинен бути Червоний Хрест, як і було домовлено. Російська сторона не повинна порушувати митні процедури, як вона робила це попереднього разу", – сказав Макаренко.

При цьому він зазначив, що поки остаточно не визначений пункт пропуску гуманітарного вантажу з Росії, однак, швидше за все, це буде пункт "Гуково" в Ростовській області.

"Поки опрацьовуються варіанти… Якщо буде залізниця, то пункт пропуску "Гуково", це 30 км від "Ізварине"… У нас там група розміщена – прикордонники та митники", – повідомив Макаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: