fbpx

Другий роман Софії Андрухович переклали чеською мовою

Культура 20:42, 01.02, 2018

Роман Софії Андрухович "Фелікс Австрія" вийшов чеською мовою.

Як повідомляє Читомо, переклав роман "Фелікс Австрія" Петр Х. Каліна (Petr Ch. Kalina). Книжка вийшла у брненському видавництві Větrné mlýny.

"Таємниці, заховані в різьблених комодах, ілюзіоністи, шарлатани, чудеса науки, любов і смерть. Авторка створила захопливу сімейну сагу, що єднає минуле, сьогодення й майбутнє. Вона розглядає вулиці рідного міста, водночас торкаючись половини Європи і найтонших струн нашої уяви", – йдеться в анотації до чеського видання.

"Фелікс Австрія" – другий роман Софії Андрухович, виданий 2014 року у "Видавництві Старого Лева". Авторка писала книжку протягом року.

За роман Андрухович отримала кілька нагород: Спеціальну відзнаку Форуму видавців-2014, премію "Книга року ВВС-2014", "ЛітАкцент року-2014", премію Фонду Лесі та Петра Ковалевих-2015 та Visegrad Eastern Partnership Literary Award-2016.

У 2016-му "Фелікс Австрію" переклали німецькою та видали в австрійському видавництві Residenz Verlag під назвою "Der Papierjunge" («Паперовий хлопчик»). Також роман видали у Польщі.

За книжкою було записано аудіовиставу. Компанія FILM.UA Group придбала права на екранізацію роману. КУРС писав, що зйомки планують розгонути у Франківську. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: