fbpx

ДТЕК придбав для Бурштинської лікарні реанімобіль вартістю 700 тисяч гривень

Суспільство 17:45, 14.08, 2014

ДТЕК передав для Бурштинської міської лікарні реанімобіль Peugeot Boxer класу B вартістю 700 тис. гривень. Автомобіль придбано в рамках Стратегії соціального партнерства між містом Бурштин та компанією ДТЕК.

"Придбаний реанімобіль європейського стандарту підвищить оперативність та якість надання невідкладної медичної допомоги для населення Бурштина, а оскільки міська лікарня обслуговує не лише городян, а й усіх мешканців навколишніх сіл, то це більше 25 тисяч людей. Технічні характеристики та медичне обладнання цього автомобіля дадуть можливість надавати повноцінну допомогу пацієнту, який перебуває у важкому стані, – розповів головний лікар Бурштинської міської лікарні Сергій Сопільняк.

Сучасний реанімобіль Peugeot Boxer класу B максимально оснащений усім необхідним для надання швидкої медичної допомоги згідно зі світовими стандартами: електрокардіографом, дефібрилятором, електричним стимулятором серця, носилками. Крім цього, в автомобілі встановлено додаткове обладнання – вакуумний матрац для транспортування постраждалих при травмах хребта, переломах, внутрішніх кровотечах і шокових станах. Також тут є усі необхідні типи вентиляційно-респіраційного та іммобілізаційного обладнання, інформують Вікна.

Розроблена і схвалена міською громадою Бурштина Стратегія соціального партнерства передбачає, що впродовж 2013-2015 років ДТЕК направить на розвиток соціальної сфери міста більше 13 млн гривень. Фінансова та експертна допомога для міста надається у п’яти напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади. Основна мета кожного проекту у всіх 5-ти сферах – це покращення якості життя громади міста не лише сьогодні, але й у перспективі. У цьому полягає стратегічний підхід до планування соціальних інвестицій.

Нагадаємо, на початку серпня ДТЕК передав для Івано-Франківського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф реанімобіль Mercedes Benz Sprinter класу С вартістю 1 млн грн. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: