fbpx

ДТЕК виділить 1 мільйон гривень на розвиток Галицького району

Економіка 11:08, 20.05, 2015

Галицький район приєднався до Декларації соціального партнерства ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО" та підписання Меморандуму про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Галицького району.

На реалізацію визначених громадами проектів у 2015 році ДТЕК виділить 1 мільйон гривень.

З ініціативи громад це стануть наступні проекти та програми: модернізація системи опалення села Дем’янів, встановлення приладів обліку теплової енергії та виготовлення технічної документації; розробка проектно-кошторисної документації на будівництво центрального водогону в селі Бовшів; облаштування вуличного освітлення в селах Придністров’я та Коростовичі; ремонт фасаду Народного дому в селі Задністрянське та співфінансування облаштування майданчика зі штучним покриттям на території стадіону "Колос" у місті Галич.

"Підписання Декларації є знаковою подією, яка відкриває новий етап співпраці між соціально відповідальним бізнесом, виконавчою владою району, органами місцевого самоврядування і громадськістю. Я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити багато гострих і проблемних питань населених пунктів району, фінансування яких не передбачене бюджетом або коштів на які недостатньо. В підписаній угоді передбачено конкретні кроки та реальні дії, що спрямовані на покращення соціального стану наших сіл. Цей документ дає надію на новий і успішний етап у розвитку територіальних громад Галицького району, покращення соціального стану та забезпечення благополуччя наших громадян", – зазначив голова Галицької районної державної адміністрації Ярослав Бартків.

"Дуже важливо, щоб ті соціальні проекти, які здійснює ДТЕК, змінювали на краще життя багатьох людей і мали довгостроковий ефект. Саме тому співпраця ДТЕК з громадами, де працює ДТЕК Бурштинська ТЕС, реалізовується у п’яти напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади. Тільки спільними зусиллями компанії і територіальних громад можна змінити життя людей на краще. Їхнє благополуччя дасть можливість розвиватися як територіям, так і компанії", – розповіла директор з регіональної політики "ДТЕК Енерго" Тетяна Оверіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: