fbpx

Духовенство просить прикарпатців допомагати пораненими, військовим та біженцям

Суспільство 10:41, 13.02, 2015

Духовенство Івано-Франківщини звернулося до прикарпатців не стояти осторонь ситуації, яка відбувається в країні.

“Звертаємося до кожного з Вас також не стояти осторонь, але своєю молитвою, постом та працею допомогти у цій складній ситуації, особливо в опіці над пораненими та біженцями, допомозі військовим та розбудові Української держави. Закликаємо усіх християн та людей доброї волі взяти участь у захисті держави через відповідальність кожного на своєму місці”, – йдеться у звернені.

Всіх священиків та віруючих усіх конфесій представники духовенства закликали продовжувати молитви за мир у державі та зупинення кровопролиття.

Від “Градів” та снарядів духовенство закликає оборонятися молитвами:

“В часі приготування та пережиття Великого посту закликаємо усіх зробити особистий піст нашим спільним щитом, а віддану та щиру молитву і працю відповіддю на ракети та снаряди. Від “Градів” та снарядів ми повинні оборонятися градом молитви, зберігаючи спокій та впевненість у перемозі Божої правди, миру та справедливост”.

Звернення до прикарпатців підписали Митрополит Галицький Андрій (УАПЦ), Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (УГКЦ), Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф (УПЦ КП), Єпископ Коломийсько-Чернівецький Василій (УГКЦ), Єпископ Коломийський і Косівський Юліан (УПЦ КП), Єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон (УПЦ), Єпископ-помічник Івано-Франківський Йосафат (УГКЦ).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: