fbpx

Дві школи відповідального батьківства з Прикарпаття перемогли у конкурсі "Здоров’я матері та дитини"

Суспільство 15:25, 04.11, 2014

Дві школи відповідального батьківства з Прикарпаття стали переможцями конкурсу Україно-Швейцарської Програми "Здоров’я матері та дитини"

Завершився конкурс на найкращу школу відповідального батьківства, який проходив у рамках україно-швейцарської Програми "Здоров’я матері та дитин

У конкурсі взяли участь 9 партнерських медичних закладів з Івано-Франківської, Вінницької та Волинської областей, які надіслали фотографії та інформацію про свою школу відповідального батьківства. Надіслані матеріали були представлені на сторінці Програми у Facebook. Там же усі охочі могли віддати свій голос (у вигляді «лайку») за вподобану школу, йдеться на веб-сайті програми.

За підсумками програми, перемогу у конкурсі здобула школа відповідального батьківства «Криниця» Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Друге місце зайняла школа відповідального батьківства при Калинівській центральній районній лікарні (Вінницька область), третє – школа відповідального батьківства при Коломийському територіальному медичному об’єднанні (Івано-Франківська область).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: