fbpx

Двох камерунців, які вчилися у Франківську, примусово відправлять на батьківщину

Суспільство 10:39, 16.04, 2019

На Прикарпатті за позовом УДМС України в Івано-Франківській області адміністративний суд прийняв рішення про примусове видворення з України двох громадян Республіки Камерун з забороною про в’їзд на 5 років.

Свого часу нині 31-річний і 32-річний чоловіки прибули до Івано-Франківська на навчання, отримали дипломи про вищу освіту і мали покинути Україну. Проте не тільки зігнорували вимогами нашого міграційного законодавства, але й ухилялися від виконання попереднього рішення суду про добровільне повернення до країни походження. Наразі двоє правопорушників перебувають  у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Найближчим часом працівники міграційної служби мають забезпечити виконання судового рішення, доправивши двох камерунців до летовища для їх відправлення на історичну батьківщину, інформує Управління ДМС в Івано-Франківській області.

Як повідомив перший заступник керівника міграційної служби Івано-Франківської області Андрій Якуб’як, працівники міграційної служби протягом березня-початку квітня, за наслідками проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», на території Прикарпаття виявлено 90 порушників законодавства про правовий статус іноземців, у тому числі, 38 осіб – класичних за визначенням нелегальних мігрантів. Тобто тих, які порушили термін перебування в Україні, окремі проживали за підробленими документами, ще інші ухилялися від виконання рішення суду про примусове повернення на свою батьківщину. Зокрема, найчастіше йдеться про громадян Нігерії, Камеруну, Індії, Пакистану, Азербайджану, Грузії. Таким чином стосовно 16 іноземних громадян прийнято рішення про заборону подальшого в’їзду на територію України.

Крім того, за вчинення адміністративних правопорушень  громадяни-іноземці  сплатили штрафи на загальну суму 110 тисяч гривень, які надійшли до державного бюджету.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: