fbpx

Директор франківського перинатального центру вважає звинувачення Андріана Волгіна "театральною постановкою"

Суспільство 15:05, 18.07, 2018

Директор КНП "Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр" Сергій Стефанко просить поліцію перевірити звинувачення на свою адресу щодо розтрати бюджетних коштів.

Як писав КУРС, вчора депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін прийшов до кабінету Сергія Стефанка і звинуватив його у розтраті коштів при закупівлі УЗД-апарата. За словами Волгіна, підприємство придбало УЗД-апарат, який уже вийшов з виробництва, за 2,3 мільйони гривень, хоча його реальна вартість 680 тисяч гривень. 

Сергій Стефанко прокоментував інцидент і назвав його "театральною постановкою".

"17 липня близько 14.00 год. до мене прийшов Андріан Волгін. Я думав, що йдеться про вирішення якихось питань з юридичною аргументацією і документами по апарату УЗД, оскільки перед тим давав відповідь на його депутатське звернення, тому й запросив депутата до кабінету. Втім, ситуація виявилась інакшою. Депутат Волгін вирішив розіграти театральну постановку. Він зайшов до мене у кабінет та поклав заздалегідь заготований пакет з сухарями на стіл. Потім увімкнув мобільний телефон у режим відеозйомки, наговорив купу звинувачень і жбурнув у мене сухарями. Відео з телефону виклав у соціальну мережу Фейсбук. У відео пан Волгін наголосив, що вартість такого апарата УЗД – 650 тис. грн, що втричі менше, ніж ми заплатили за це обладнання. При цьому депутат не повідомив мені інформації, яка фірма продає по такій дешевій ціні, її реквізити та про який саме апарат УЗД йдеться, яка його комплектація, хоча я в нього просив адресу сайту і контактні телефони",  коментує Стефанко.

Звинувачення Волгіна щодо розтрати бюджетних коштів директор перинатального центру відкидає.

"Звинувачення Андріана Волгіна  серйозні, оскільки, за його словами, потрібний апарат ми б купили втричі дешевше, ніж придбали нещодавно на тендерних закупівлях за системою ProZorro за 2 млн 025 тис. грн. Заклад потребував новий апарат УЗД. Ми виставили на ProZorro медико-технічні вимоги до апарату, при цьому навіть не писали виробника і модель, а тільки максимальну суму, яку ми можемо заплатити, – 2 млн 300 тис. грн. На аукціоні виграла фірма, що продавала апарат MY Lab 40 Advanced виробника "Esaote", з сумою 2 млн 025 тис. грн. Нам надали технічні характеристики цього апарата, інформацію про програмне забезпечення до нього, інформацію про чотири датчики, які входять у комплектацію. Працівники діагностичного відділення звірили документи, надані фірмою, щодо відповідності цього апарата нашим потребам, і схвалили вибір. Новий апарат УЗД був доставлений у опечатаних ящиках. Обладнання виготовлене 18.05.2017 року, змонтоване постачальником, там  працюють усі системи і датчики. На апарат надали гарантію 12 місяців. Працівники УЗД-відділення випробовували новий апарат  він відповідає усім сучасним вимогам",  переконує Стефанко.

Він каже, що після зустрічі з депутатом звернувся в поліцію, у тому числі і кіберполіцію.

"Бо якщо є якісь порушення, хай компетентні органи розберуться, дослідять і винесуть відповідне рішення, а також подадуть до суду",  підсумував Сергій Стефанко.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: