fbpx

Директор Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти висловив підтримку Ігорю Лікарчуку

Суспільство 11:35, 23.07, 2015

Разом із іншими керівниками регіональних Центрів директору УЦОЯО Ігорю Лікарчуку висловив свою підтримку Богдан Томенчук. "Віримо – система ЗНО матиме розвиток і поширення в Україні", – зазначили у зверненні до Президента, Міносвіти та уповноваженого ВРУ з прав людини директори ЦОЯО.

Звернення до першої особи держави та профільного відомства у Фейсбук в групі "Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти" оприлюднив його директор Богдан Томенчук. 

У зверненні директори регіональних Центрів попросили Президента Порошенка взяти під особистий контроль справу з УЦОЯО і забезпечити відкрите та справедливе розслідування.

"Звертаємося до Вас як до гаранта прав і свобод громадян нашої держави з проханням зберегти систему ЗНО в Україні", – стурбовані керівники регіональних центрів. 

Також вони одноголосно висловили свою підтримку директору УЦОЯО Ігорю Лікарчуку.

Сьогодні Генпрокуратура заявила про факти несанкціонованого втручання в мережу і зміну результатів ЗНО, до яких у тому числі причетні високопосадовці правоохоронних органів.

Раніше Ігор Лікарчук заявляв, що теперішня ситуація є наслідком незадовлення Міносвіти реальними результатами оцінювання якості освіти і рейтингом багатьох елітних шкіл.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти повідомив, що події, які сталися навколо Центру, не стали для нього неочікуваними. І подякував усім за підтримку.

"Шановні друзі. Лише надвечір отримав можливість вийти у ФБ. Бо вилучена вся комп’ютерна і мобільна техніка… Щиро дякую за теплі та дружні слова підтримки. Не хочу коментувати і давати будь-які оцінки діяльності правоохоронців. Думаю, що багато чого іще попереду. Чи було те, що сталося, неочікуваним для мене? Ні, не було. Я цього чекав. І про це писав у ФБ. Тепер ця біда прийшла. Чи вистачить сил її здолати? Не знаю. Але боремося. Тримаймося", – написав він у своєму Фейсбук, інформує Освіта.юа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: