fbpx

Директор міського парку у Франківську вважає, що лебеді на "німецькому" озері самі дадуть собі раду

Суспільство 10:55, 02.01, 2015

В Івано-Франківську щороку виникає проблема з лебедями на озері в мікрорайоні Пасічна, каже директор міського парку ім. Шевченка Володимир Ротару. І радить тим не перейматися.

Мешканці мікрорайну Пасічна у Франківську забили на сполох – там замерзає озеро і лебеді та качки ризикують опинитися в крижаній пастці. Люди зверталися до адміністрації міського парку, де вже багато років живуть і утримуються дикі перелітні і приручені птахи. 

Директор міського парку ім. Шевченка Володимир Ротару не поділяє тривоги франківців, повідомляє Вежа. Навпаки, заспокоює: мовляв, це дикі птахи, самі дадуть собі раду. Коли водойма повністю замерзне, лебеді й качки полетять собі далі, у пошуках іншої. За його словами, вони зазвичай перелітають на Бурштинське водосховище.

Володимир Ротару каже, що проблема з дикими птахами на так званому "німецькому" озері виникає щороку, та найбільшої шкоди  перелітним лебедям і качкам завдають самі люди, намагаючись їх впіймати або ж приручити. За словами директора парку, до них часто приносять вже знеможених тварин. І майже всі вони з часом гинуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: